Luksusowy zabieg EXILIS ELITE – odmładzająca moc RF i ultradźwięków!

Operacyjny lifting twarzy to inwazyjny zabieg, który wymaga okresu rekonwalescencji. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje różnież inne, nieinwazyjne metod poprawy wyglądu twarzy i walki z nieuniknionym procesem starzenia. Zdaniem ekspertów z kliniki Medbeauty Aesthetic Clinic we Wrocławiu jedną z najefektywniejszych procedur, która gwarantuje wyraźny efekt odmłodzenia jest EXILIS ELITE.

System EXILIS ELITE – co sprzyja starzeniu się skóry?

Zanim wyjaśnimy zasadę działania i zalety systemu EXILIS ELITE, warto przypomnieć dlaczego skóra się starzeje i zaczyna wyglądać coraz mniej atrakcyjnie? Główną przyczyną jest utrata kolagenu (tzw. “białko młodości”), który odpowiada za nawilżenie tkanek. Proces starzenia wzmacnia upływający czas. Niebagatelną rolę odgrywa też promieniowanie UV – intensywna ekspozycja na działanie słońca odbija się niekorzystnie na kondycji skóry, powodując przedwczesne zmarszczki i liczne przebarwienia. Innym czynnikiem sprawczym są uwarunkowania genetyczne, a także nałogowe palenie tytoniu. Jak przeciwdziałać tym niekorzystnym zmianom? Warto zaufać zdobyczom medycyny estetycznej.

Odmładzanie twarzy bez skalpela – jakie korzyści oferuje EXILIS ELITE?

EXILIS ELITE to nowoczesne urządzenie medyczne – posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA. W czym tkwi sekret jego działania? Spaja moc ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości (RF), dzięki którym możemy w spektakularny sposób odmłodzić twarz, bez konieczności poddawania się zabiegowi chirurgicznemu. Jak działa EXILIS ELITE? Fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie powodują obkurczanie włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny – podczas pracy urządzenia pacjentka może odczuwać jedynie przyjemne ciepło (monitoring temperatury pozwala kontrolować cały proces). Wstępne, pozytywne zmiany są zauważalne już po jednej sesji zabiegowej. W zależności od indywidualnego przypadku rekomenduje się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów. Efekt finalny jest widoczny po upływie miesiąca:

  • drobne zmarszczki są spłycone,
  • następuje poprawa owalu twarzy,
  • znika tzw. drugi podbródek i “chomiki”,
  • zmniejszają się worki pod oczami,
  • skóra jest bardziej jędrna i sprężysta.

Z zabiegów odmładzających EXILIS ELITE mogą skorzystać osoby o każdym fototypie skóry przez cały rok.

Dla kogo dedykowany jest zabieg na twarz EXILIS ELITE?

Zabieg EXILIS ELITE jest dedykowany dla wszystkich osób (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), którym zależy na wyraźnym i długotrwałym odmłodzeniu twarzy (poprawie jędrności skóry, redukcji zmarszczek), bez ingerencji chirurgicznej. EXILIS ELITE to sprzymierzeniec w walce ze starzeniem się skóry twarzy i nie tylko. Warto wspomnieć, że technologia zastosowania w tym nowoczesnym urządzeniu pozwala specjaliście wykonać lifting również poza rejonem twarzy i szyi, oddziaływując na inne partie ciała: ramiona, piersi, brzuch, uda, kolana (zabieg pozwala zmniejszyć ilość i objętość komórek tłuszczowych). Wskazaniem do zabiegu także są rozstępy i blizny.

Podsumowując, EXILIS ELITE to zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu zauważalna jest radykalna oraz długotrwała poprawa gęstość skóry i to bez skalpela! Terapia jest szybka i bezbolesna. Ultradźwięki i energia o wysokiej częstotliwości dają spektakularne rezultaty bez przerywania ciągłości naskórka.

Nie czujesz się dobrze spoglądając na starzejącą się twarz każdego dnia po przebudzeniu? Zależy Ci na poprawi kondycji skóry i odzyskaniu młodzieńczego blasku? Innowacyjny system EXILIS ELITE to idealne rozwiązanie Twoich problemów i sposób na wizualne odjęcie kilku lat. Zabieg EXILIS ELITE pobudza skórę do produkcji kolagenu i  nie wymaga rekonwalescencji, jak w przypadku tradycyjnego liftingu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://drkepa.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

Nowoczesna diagnostyka medyczna – usługi USG ścięgna Achillesa w Warszawie

W dzisiejszych czasach rozwijająca się medycyna oferuje coraz bardziej zaawansowane metody diagnostyczne, które pozwalają na szybką i precyzyjną ocenę stanu zdrowia. Jedną z takich metod jest badanie ultrasonograficzne, zwane potocznie USG. Szczególnie istotne jest ono w przypadku diagnostyki urazów i schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, do których zalicza się również ścięgno Achillesa. W tym artykule przyjrzymy się […]

Gdy praca różni się od siebie

  Jakby nie patrzeć to dzisiaj patrząc, na różnego rodzaju formy zatrudnienia często dochodzimy do wniosku, że każde stanowisko wymaga zupełnie innego zaangażowania. Można więc powiedzieć, że taka praca pracy jest sobie nierówna. Tutaj trzeba brać pod uwagę często różnego rodzaju wymagania i kwalifikacje zawodowe i rzeczywisty wkład, jaki dajemy podczas wszystkich działań. Jak się […]