Luksusowy zabieg EXILIS ELITE – odmładzająca moc RF i ultradźwięków!

Operacyjny lifting twarzy to inwazyjny zabieg, który wymaga okresu rekonwalescencji. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje różnież inne, nieinwazyjne metod poprawy wyglądu twarzy i walki z nieuniknionym procesem starzenia. Zdaniem ekspertów z kliniki Medbeauty Aesthetic Clinic we Wrocławiu jedną z najefektywniejszych procedur, która gwarantuje wyraźny efekt odmłodzenia jest EXILIS ELITE.

System EXILIS ELITE – co sprzyja starzeniu się skóry?

Zanim wyjaśnimy zasadę działania i zalety systemu EXILIS ELITE, warto przypomnieć dlaczego skóra się starzeje i zaczyna wyglądać coraz mniej atrakcyjnie? Główną przyczyną jest utrata kolagenu (tzw. “białko młodości”), który odpowiada za nawilżenie tkanek. Proces starzenia wzmacnia upływający czas. Niebagatelną rolę odgrywa też promieniowanie UV – intensywna ekspozycja na działanie słońca odbija się niekorzystnie na kondycji skóry, powodując przedwczesne zmarszczki i liczne przebarwienia. Innym czynnikiem sprawczym są uwarunkowania genetyczne, a także nałogowe palenie tytoniu. Jak przeciwdziałać tym niekorzystnym zmianom? Warto zaufać zdobyczom medycyny estetycznej.

Odmładzanie twarzy bez skalpela – jakie korzyści oferuje EXILIS ELITE?

EXILIS ELITE to nowoczesne urządzenie medyczne – posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA. W czym tkwi sekret jego działania? Spaja moc ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości (RF), dzięki którym możemy w spektakularny sposób odmłodzić twarz, bez konieczności poddawania się zabiegowi chirurgicznemu. Jak działa EXILIS ELITE? Fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie powodują obkurczanie włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny – podczas pracy urządzenia pacjentka może odczuwać jedynie przyjemne ciepło (monitoring temperatury pozwala kontrolować cały proces). Wstępne, pozytywne zmiany są zauważalne już po jednej sesji zabiegowej. W zależności od indywidualnego przypadku rekomenduje się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów. Efekt finalny jest widoczny po upływie miesiąca:

  • drobne zmarszczki są spłycone,
  • następuje poprawa owalu twarzy,
  • znika tzw. drugi podbródek i “chomiki”,
  • zmniejszają się worki pod oczami,
  • skóra jest bardziej jędrna i sprężysta.

Z zabiegów odmładzających EXILIS ELITE mogą skorzystać osoby o każdym fototypie skóry przez cały rok.

Dla kogo dedykowany jest zabieg na twarz EXILIS ELITE?

Zabieg EXILIS ELITE jest dedykowany dla wszystkich osób (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), którym zależy na wyraźnym i długotrwałym odmłodzeniu twarzy (poprawie jędrności skóry, redukcji zmarszczek), bez ingerencji chirurgicznej. EXILIS ELITE to sprzymierzeniec w walce ze starzeniem się skóry twarzy i nie tylko. Warto wspomnieć, że technologia zastosowania w tym nowoczesnym urządzeniu pozwala specjaliście wykonać lifting również poza rejonem twarzy i szyi, oddziaływując na inne partie ciała: ramiona, piersi, brzuch, uda, kolana (zabieg pozwala zmniejszyć ilość i objętość komórek tłuszczowych). Wskazaniem do zabiegu także są rozstępy i blizny.

Podsumowując, EXILIS ELITE to zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu zauważalna jest radykalna oraz długotrwała poprawa gęstość skóry i to bez skalpela! Terapia jest szybka i bezbolesna. Ultradźwięki i energia o wysokiej częstotliwości dają spektakularne rezultaty bez przerywania ciągłości naskórka.

Nie czujesz się dobrze spoglądając na starzejącą się twarz każdego dnia po przebudzeniu? Zależy Ci na poprawi kondycji skóry i odzyskaniu młodzieńczego blasku? Innowacyjny system EXILIS ELITE to idealne rozwiązanie Twoich problemów i sposób na wizualne odjęcie kilku lat. Zabieg EXILIS ELITE pobudza skórę do produkcji kolagenu i  nie wymaga rekonwalescencji, jak w przypadku tradycyjnego liftingu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://drkepa.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

Masaż – krótki przewodnik

  Masaż wykonywany jest w odpowiedniej oprawie, a jego celem powinno być przede wszystkim odprężenie oraz regeneracja ciała i duszy. Pomaga złagodzić ból i zlikwidować napięcie mięśni. Ważne jest również, aby podczas masażu nie zakłócać ogólnego stanu zdrowia, co jest zatem szczególnie ważne w przypadku wielu kontuzjowanych osób. Drugie pytanie dotyczy ilości masażu. Profesjonalny masaż […]