Naturalne powiększanie ust w Warszawie. Wiemy gdzie!

Każde pokolenie ma własne kanony piękna. W obecnych czasach pożądanym elementem ciała są zdecydowanie duże, pełne usta. W kontekście zabiegów medycyny estetycznej, usta nie są wymagającym obszarem i dla skorygowania ich kształtu nie potrzebujemy metod chirurgicznych. Perspektywa łatwej metamorfozy ust jest wygodna dla wszystkich, którzy naturalnie zakwalifikowaliby swoje wargi jako „wąskie” lub „asymetryczne” i nie czują się z tym dobrze. W przypadku wszelkich zabiegów, nawet tych najmniej inwazyjnych, warto pamiętać, że każda ingerencja w ciało wiąże się z ryzykiem powikłań. Z tego względu należy wybierać tylko sprawdzone kliniki z doświadczona kadrą, która przeprowadza powiększanie ust przy użyciu najwyższych jakościowo produktów.

Gdzie powiększyć usta w Warszawie?

Jeden z gabinetów medycyny estetycznej, który profesjonalnie zajmuje się bardzo trudną sztuką medyczną – naturalne powiększanie ust jest Wellclinic. Klinika dysponuje ultranowoczesnym sprzętem, który przewyższa technologie wykorzystywane w Polsce. Wellclinic posiada najnowszy model lasera, który redukuje tkankę tłuszczową z systemem znieczulającym. Platformy, którymi operują, całkowicie usuwają wszelkie niedoskonałości ciała, w tym blizny, tradzik, cellulit i nie tylko. Pracownicy Wellclinic to doświadczeni lekarze i trenerzy, którzy skupiają się nie tylko na upiększaniu, ale na zdrowiu fizycznym i psychicznym klientów.

Metody powiększania ust w Wellclinic 

Mimo prostego w wykonaniu zabiegu powiększania ust, obrany obszar bywa problematyczny. Wśród gwiazd możemy wymienić wiele postaci, których metamorfoza ust nie wyszła na korzyść ich wizerunku. Jednak wygląd to nie jedyna kwestia, której trzeba być świadomym w przypadku zabiegów medycyny estetycznej. Konsekwencją złego wypełnienia ust może być przemieszczenie się kwasu, brak kształtu, grudki, stan zapalny a nawet martwica.

Powiększanie i wyrównywanie ust w gabinecie medycznym Wellclinic odbywa się przy pomocy preparatów Juvederm i Stylage, które w składzie zawierają kwas hialuronowy. Wypełniacze należą do produktów z najwyższej póki i są gwarancją korzystnego efektu. Zabieg przeprowadzają doświadczeni lekarze, którzy przekładają potrzeby pacjenta na realne rezultaty. Wysokie kwalifikacje kadry Wellclinic wykluczają wszelkie ryzyka powikłań i zapaleń, co więcej, zabieg powiększania ust nie jest opatrzony długim okresem rekonwalescencji.

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Zabieg modelujący usta z zastosowaniem kwasu hialuronowego polega na iniekcji pod skórę preparatu o konsystencji żelu. Zwykle zabieg wykonuje ze znieczuleniem, natomiast w przypadku sprawdzonych klinik znieczulenie może okazać się niepotrzebne. Kwas Juvederm lub Stylage ma w swoim składzie lidokainę, czyli substancję znieczulającą. W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego do wypełnienia ust można również zastosować znieczulenie stomatologiczne. Ku zadowoleniu klientów, zabieg wykonywany przez pracowników Wellclinic jest całkowicie bezbolesny. 

Kwas hialuronowy – czy jest bezpieczny w zabiegach powiększających usta?

Kwas hialuronowy to składnik, który często występuje zarówno w kosmetykach pielęgnacyjnych, ale także jako wypełniacz w zabiegach medycyny estetycznej. Kwas występuje naturalnie w organizmie każdego jako sól sodowa. Jest zawarty w skórze, stawach, miazdze stawowej oraz ciele szklistym oka – z tego względu całkowicie można wykluczyć ryzyko odrzucenia kwasu przez nasz organizm. Dla komfortu pacjenta zabieg powiększania ust w Wellclinic jest zawsze poprzedzony szczegółowym wywiadem lekarskim, który ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań w odniesieniu do indywidualnej kondycji pacjenta.

Powiększanie ust – czy warto wykonywać zabieg?

Efekty powiększania ust w Wellclinic są chwalone przez stałych klientów. Kwas hialuronowy zawarty w stosowanych do wypełniania preparatach pozwalają na uzyskanie nowego, wymarzonego kształtu ust. Składnik wyrównuje asymetrię warg, a także nawilża powierzchnie ust i podkreśla ich koloryt. Jednak rezultaty powiększania ust w niesprawdzonych miejscach może przynieść zupełnie odwrotne efekty, dlatego warto skierować się do klinik o profilu medycznym. W przypadku wyboru zabiegu z oferty Wellclinic, klienci mogą mieć pewność, że powiększanie ust będzie wykonane przez doświadczonego lekarza, ze skróconym czasem rekonwalescencji i w 100% bezpieczeństwie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

Pieluchomajtki, majtki chłonne – jak kupić je taniej?

Wyroby chłonne, do których zaliczają się między innymi pieluchomajtki oraz majtki chłonne, oferowane są w wielu wariantach. W przypadku osób doświadczających inkontynencji ich regularny zakup może być związany ze sporym kosztem. Jak go zminimalizować? Wyroby chłonne, do których zaliczają się między innymi pieluchomajtki oraz majtki chłonne, oferowane są w wielu wariantach. W przypadku osób doświadczających […]

Jaki wybrać profesjonalny zabieg wyszczuplający uda i brzuch?

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową wykazują się różną efektywnością oraz wskazaniami. W zależności od oczekiwań pacjenta i nasilenia problemu, zabiegi nie koniecznie muszą się sprawdzić u każdego. Dzisiejsza branża beauty jest na tyle szeroko rozwinięta, że każdy może znaleźć odpowiedni zabieg dla siebie. Co to są zabiegi wyszczuplające uda i brzuch? Zabiegi wyszczuplające jest to rozwiązanie wspomagające […]