Jaki wybrać profesjonalny zabieg wyszczuplający uda i brzuch?

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową wykazują się różną efektywnością oraz wskazaniami. W zależności od oczekiwań pacjenta i nasilenia problemu, zabiegi nie koniecznie muszą się sprawdzić u każdego. Dzisiejsza branża beauty jest na tyle szeroko rozwinięta, że każdy może znaleźć odpowiedni zabieg dla siebie.

Co to są zabiegi wyszczuplające uda i brzuch?

Zabiegi wyszczuplające jest to rozwiązanie wspomagające redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelujące sylwetkę. Mają one za zadanie zmniejszyć ilość odpornego na ćwiczenia i dietę tłuszczu, miejscowo odkładającego się na różnych partiach ciała. W zależności od występujących wskazań i przeciwwskazań zabiegi dopasowuje się indywidualnie.

Zabiegi wyszczuplające brzuch i uda:

  •         HIFU – jest to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów wspomagających walkę z mankamentami ciała w postaci nadmiaru tkanki tłuszczowej czy wiotkości skóry. Jest to zabieg, który służy do modelowania sylwetki za pomocą ultradźwięków. Zabieg w zależności od wskazań wykonuje się na jednej lub dwóch głębokościach. U osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej wykonuje się zabieg na dwóch głębokościach, a więc 13 i 8 mm w celu rozbicia tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry. U osób z wiotkością skóry wykonuje się zabieg na płytszych partiach. HIFU wykazuje doskonałe efekty wyszczuplające zarówno brzuch, uda jak i ramiona i boczki.
  •         Karboksyterapia – to zabieg z wykorzystaniem medycznego dwutlenku węgla wprowadzanego w tkankę tłuszczową celem wyszczuplenia ud, brzucha, pośladków, boczków czy ramion. Zabieg powoduje wywołanie w organizmie reakcji chemicznych prowadzących do rozpadu komórek tłuszczowych, które są metabolizowane i wydalane z organizmu. W wyniku poddania się serii zabiegów możliwe jest zredukowanie nawet kilku cm z obwodów.
  •         Icoone – jest to zabieg wyszczuplający polegający na masażu podciśnieniowym na tkance łącznej. Zabieg powoduje rozbijanie się opornej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, ujędrnienie skóry, redukcję nadmiaru wody w organizmie czy spłaszczenie blizn. Icoone to jeden z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających uda, brzuch, ramiona, pośladki czy łydki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

Wczasy odchudzające w górach? Teraz to możliwe!

Zdrowie to wartość niezaprzeczalna i podstawowa. Obecnie jednak wiele osób ma problemy z nadwagą, jak również ze zgubieniem zbędnych kilogramów i odchudzaniem w ogóle. Codzienne planowanie diety i kontrolowanie swojego ciała może być męczące. Czy najlepsza będzie dieta warzywno owocowa, a może nordic walking? Dziś nie musisz się zastanawiać, mogąc zdecydować się na turnusy odchudzające. […]

Zmiany, jakie pandemia wprowadziła w medycynie

Na pewno nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa odwróciła nasz świat do góry nogami – nagle zaczęliśmy obawiać się wychodzenia z domu i okazało się, że mnóstwo rzeczy jesteśmy w stanie załatwić po prostu online. Wcześniej ludzie nie chcieli tego za bardzo robić, bo jednak obawiali się kradzieży danych lub tego, że nie uda […]