Wczasy odchudzające w górach? Teraz to możliwe!

Zdrowie to wartość niezaprzeczalna i podstawowa. Obecnie jednak wiele osób ma problemy z nadwagą, jak również ze zgubieniem zbędnych kilogramów i odchudzaniem w ogóle. Codzienne planowanie diety i kontrolowanie swojego ciała może być męczące. Czy najlepsza będzie dieta warzywno owocowa, a może nordic walking? Dziś nie musisz się zastanawiać, mogąc zdecydować się na turnusy odchudzające. Wczasy odchudzające w pięknym hotelu, wśród gór, mogą być dodatkową zachętą do zajęcia się własnym organizmem. Wyjątkowe wczasy odchudzające to oferta dla dorosłych osób, które oprócz atrakcji, potrzebują pomocy.

Skuteczne odchudzanie czyli co?

Mierząc się z nadwagą, do wyboru mamy wiele opcji. Zrzucenie zbędnych kilogramów może nastąpić poprzez trening obwodowy, aktywności fizyczne na świeżym powietrzu i na siłowni, zajęcia takie jak aqua aerobic. Podstawą do zrzucenia wagi jest odpowiednio dobrana dieta np. dieta warzywno – owocowa lub inna. Warto wiedzieć, że zanim zaczniemy jakąkolwiek dietę i trening, powinniśmy skonsultować się z lekarzem, czy nie ma przeciwwskazań do jedzenia pewnych produktów, unikania pewnych związków czy wykonywania konkretnych aktywności. Czasami bowiem nasz plan odchudzania powinien być wykonany i zaplanowany przez specjalistę.

Odchudzanie na pewno jest decyzja dobrą, jeśli zmagasz się z nadwyżką kilogramów, jednak nie jest to proces łatwy. Zmiana przyzwyczajeń dotycząca podejmowania aktywności i ćwiczeń czy zaplanowanie i trzymanie się konkretnej diety mogą również zniechęcać i być obciążeniem psychicznym. Zwłaszcza, jeśli oczekujemy szybkich rezultatów w krótkim czasie.

A może wczasy?

Odchudzanie jednak może być przyjemne. Wyobraź sobie wyjazd z domu, pobyt w pięknym hotelu w górach, dobre śniadanie i aktywny wypoczynek w tych warunkach. Hotel Bristol w Busku Zdroju oferuje bowiem dla chętnych wczasy zdrowotne. Jeśli wejdziesz na stronę https://bristolbusko.pl/siarczkowa-dieta-redukcyjna, możesz skorzystać z wczasów odchudzających i wybrać turnusy 7 lub 10 – dniowe.

Hotel prowadzi program tzw. siarczkowej diety redukcyjnej, którego celem jest terapia redukcji ciała, regulacja procesu wymiany materii i pracy układu pokarmowego. Wykorzystuje się do tego leczniczą wodę siarczkową.

Oferta Hotelu Bristol

Uczestnicy turnusów odchudzających w Hotelu Bristol dostają narzędzia do utraty kilogramów, zmiany nawyków żywieniowych, poprawy kondycji fizycznej. Poprzez dietę, ćwiczenia i zabiegi multidyscyplinarny zespół dba o pacjenta w każdym aspekcie, dostosowując się do celów indywidualnych. W trakcie wczasów prowadzona jest kuracja pitną wodą siarczkową, a hotel zapewnia opiekę lekarza, pielęgniarki, fizjoterapeuty, trenera personalnego, dietetyka czy kosmetologa.

Możesz wybierać różne pakiety i korzystać z zabiegów. W ramach wczasów odchudzających dostajesz nocleg, konsultację z dietetykiem i lekarzem, dwie krenoterapie, 2 zajęcia na bieżni antygrawitacyjnej, ćwiczenia podczas 3 zajęć na dobę z trenerem personalnym, nielimitowany dostęp do takich miejsc jak basen, sauna. Pobyt w hotelu to także możliwość skorzystania z opcji jaką są spa i masaże.

Właściwe oczyszczanie zapewnia m.in. woda mineralna, której zapas również jest zapewniony podczas turnusu. Prócz tego czego na ciebie dieta z 3 posiłków dziennie. A oprócz mnogości zabiegów, badań, ćwiczeń, możesz też odbywać spacery w pięknej zdrojowej okolicy górskiej. Czy potrzeba ci czegoś więcej?

Koniecznie wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z możliwymi terminami wczasów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

Jaki wybrać profesjonalny zabieg wyszczuplający uda i brzuch?

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową wykazują się różną efektywnością oraz wskazaniami. W zależności od oczekiwań pacjenta i nasilenia problemu, zabiegi nie koniecznie muszą się sprawdzić u każdego. Dzisiejsza branża beauty jest na tyle szeroko rozwinięta, że każdy może znaleźć odpowiedni zabieg dla siebie. Co to są zabiegi wyszczuplające uda i brzuch? Zabiegi wyszczuplające jest to rozwiązanie wspomagające […]

Zmiany, jakie pandemia wprowadziła w medycynie

Na pewno nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa odwróciła nasz świat do góry nogami – nagle zaczęliśmy obawiać się wychodzenia z domu i okazało się, że mnóstwo rzeczy jesteśmy w stanie załatwić po prostu online. Wcześniej ludzie nie chcieli tego za bardzo robić, bo jednak obawiali się kradzieży danych lub tego, że nie uda […]