Masaż – krótki przewodnik

 

Masaż wykonywany jest w odpowiedniej oprawie, a jego celem powinno być przede wszystkim odprężenie oraz regeneracja ciała i duszy. Pomaga złagodzić ból i zlikwidować napięcie mięśni. Ważne jest również, aby podczas masażu nie zakłócać ogólnego stanu zdrowia, co jest zatem szczególnie ważne w przypadku wielu kontuzjowanych osób. Drugie pytanie dotyczy ilości masażu. Profesjonalny masaż wykonywany jest w sposób profesjonalny. W ten sposób możemy skutecznie osiągnąć efekt terapeutyczny, zwiększyć skuteczność pielęgnacji oraz zmniejszyć poziom napięć w stawach. Masaż wykonywany jest na różne sposoby, najpopularniejsze z nich to:

rolka rehabilitacyjna – jest to specjalna rolka, która pozwala pacjentowi na powrót do odpowiedniego poziomu mobilności w postaci chodzenia bez nadmiernych ograniczeń.

Ile wynosi opłata za masaż?

Każdy masaż jest inny. W zależności od miejsca jest różna, może wynosić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na wysokość opłaty za masaż, ponieważ na rynku regionalnym jest ona często kilkakrotnie wyższa. Istnieją różne modele rolek masujących i możesz zdecydować się na ich użycie. Różnią się rodzajem masaży i przedziałem cenowym. Możesz wybrać wałek do masażu z jedną lub kilkoma nasadkami. Jednym z nich są:

owijki – w dzisiejszych czasach owijki są podstawowym rodzajem wałków masujących, które bywają wykorzystywane do wszelkiego rodzaju rehabilitacji. Dzięki owinięciu masowana część ciała wydaje się być w stanie znacznie bardziej zrelaksować się.

maty rehabilitacyjne – maty to podstawowy rodzaj elementów masujących, które są również wykorzystywane do rehabilitacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

Luksusowy zabieg EXILIS ELITE – odmładzająca moc RF i ultradźwięków!

Operacyjny lifting twarzy to inwazyjny zabieg, który wymaga okresu rekonwalescencji. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje różnież inne, nieinwazyjne metod poprawy wyglądu twarzy i walki z nieuniknionym procesem starzenia. Zdaniem ekspertów z kliniki Medbeauty Aesthetic Clinic we Wrocławiu jedną z najefektywniejszych procedur, która gwarantuje wyraźny efekt odmłodzenia jest EXILIS ELITE. System EXILIS ELITE – co sprzyja […]